Aktualności

SP SZCZYT MŁODZICZKI - PUKS VICTORIA WAŁBRZYCH

• autor: adminka, 2014-05-20 17:27

Mecz rozegrany awansem .
Kolejne spotkanie Młodziczek za nami tym razem na własnym boisku gościliśmy v-ce lidera rozgrywek PUKS VICTORIA WAŁBRZYCH

Mecz rozpoczął się od bardzo dobrej sytuacji dla naszego zespołu po podaniu N.Staranowicz do sytuacji strzeleckiej dochodzi W.Kroczak ale na posterunku jest bramkarz gości , chwilę później kolejny strzał na bramkę tym razem z rzutu wolnego strzela M.Sękala ale wynik nie ulega zmianie , mimo dobrej gry w 18minucie tracimy bramkę , na strzał z dalekiej odległości decyduje się zawodnik gości wykorzystując fakt Ze źle ustawiona jest nasza bramkarka i lobem daje prowadzenie Victorii . Mimo że stworzyliśmy sobie więcej sytuacji pod bramka rywala to brakowało kropki nad i , czyli ostatniego podania lub celnego strzału ..... A co gorsze na 2minuty przed przerwą tracimy Druga bramkę i DO przerwy przegrywamy 0:2 !
W drugiej odsłonie w dalszym ciągu nasza drużyna nie mogła znaleźć sposobu na brakarza rywala w 48 minucie debiutująca w Meczu ligowym Ewa Mizgalska zagrywa świetną piłkę sam na sam do Justyna Krawiec która jest faulowana w polu karnym ale sędzia wskazuje na rzut wolny niestety M.Sękala trafia w mur 7 minut później kolejne dobre zagranie E.Mizgalskiej tym razem do M.Sękala która oddaję strzał piłka trafia w rękę stojącego w polu karnym obrońcę a sędzia pozostaje nie wzruszony , mimo że bardzo dobrze zagrały dziś W .Kroczak czy N.Nawieśniak to ich wrzutki lub podania nie potrafiła wykorzystać drużyna Bardzo Dobry mecz rozegrała także Pani Kapitan Kamila Szarko w końcu na bardzo wysokim poziomie w odbiorze piłki a także w walce kontaktowej kilkakrotnie powalała rywala brawo i oby tak dalej !!!!! Duży plus tego meczu