SZKÓŁKA PIŁKARSKA SZCZYT BOGUSZÓW- GORCE- SEKCJA KOBIET - strona nieoficjalna

PARTNER TECHNICZNY

OFICJALNY DEALER MARKI

DACCO

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

herb SP SZCZYT MŁODZICZKI BOGUSZÓW- GORCE
(0:2)
herb MKS SZCZAWNO ZDRÓJ
SP SZCZYT MŁODZICZKI BOGUSZÓW- GORCE   MKS SZCZAWNO ZDRÓJ

2014-06-07, 11:00

Czas spotkania: 60 min.

28-MAJA-2014

SP SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE 4-3(0-2) MKS SZCZAWNO ZDRÓJ

„41” „44” „48” „53” A.MAZUREK

ASYSTY 2xM.Sękala,W.Adamka,J.Myjak

W minioną środę drużyna Szczytówek rozegrała mecz awansem z ostatniej kolejki rywalem był zespół MKS SZCZAWNO ZDRÓJ

Nasza drużyna zaprezentowała nowe stroje po raz pierwszy w lidze J , mecz rozgrywany w trudnych warunkach przy padającym deszczu i mgle toczył się bardzo wyrównanie .

W „7” minucie po podaniu N.Staranowicz z daleka strzela A.Mazurek ale broni bramkarz przyjezdnych w dalszej części meczu mieliśmy kilka rzutów rożnych ale dobre wrzutki M.Sękali nie znajdowały adresata .

W „18”minucie piłkę przechwytuje S.Pełechata i zagrywa do N.Staranowicz ta oddaje strzał ale znów broni bramkarz , w „20”minucie mamy nie przyjemną sytuację uderzona w głowę zostaje J.Liedtke i potrzebna jest zmiana na boisko wchodzi N.Wójcik .

W „23”minucie faulowany przez K.Szarko jest zawodnik Szczawna , sam poszkodowany wrzuca  piłkę w okolice pola karnego , którą tyłem głowy trafia napastnik przyjezdnych i ku zdziwieniu wszystkich piłka wtacza się do bramki i przegrywamy 0-1 mimo że do tego momentu byliśmy stroną przeważającą , w”26”minucie M.Sękala podaje do N.Choińskiej , która przeprowadza rajd prawą stroną mijając rywali jak tyczki strzela ale świetnie znów broni bramkarz.

Kolejny faul w środku pola w „28”minucie popełnia M.Sękala ,do bramki jest około 25 metrów zawodnik MKS-u decyduje się na strzał i niestety piłka odbija się od poprzeczki i ląduje w bramce nasz zespół przegrywa do przerwy 0-2 mimo dobrej choć nieskutecznej gry .

Po przerwie Szczytówki ruszyły do odrabiania strat , choć początek znów raził nieskutecznością to nasza drużyna atakowała cały czas z wiarą w to że uda się jeszcze odwrócić losy spotkania w „40”minucie piękne podanie M.Sękali na prawą stroną gdzie świetnie podłączyła się do akcji kapitan naszej drużyny K.Szarko która wrzuca w pole karne ale blokują to obrońcy i mamy rzut rożny do piłki podchodzi Marcelina Sękala wrzuca w pole karne gdzie nabiega A.Mazurek strzela głową i ……. Mamy bramkę kontaktową 1-2!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po tym golu nasz zespół ruszył do kolejnych ataków i w „44”minucie akcję przeprowadza Justyna Krawiec zagrywa do J.Myjak ta strzela ale broni bramkarz do odbitej piłki dopada A.Mazurek i pakuje piłkę do siatki !!!!!!! mamy 2-2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W „48” minucie akcje przeprowadza Szczawno strzał zawodnika broni J.Liedtke która po przerwie pojawiła się na boisku , wybija piłkę na środek boiska , piłkę jeszcze trąca W.Adamska w taki sposób że A.Mazurek wychodzi sam na sam z bramkarzem strzelaaaaaaaaaa i mamy 3-2!!!!!

W „52”minucie rzut rożny dla gości , niestety chwila nie uwagi w obronie i tracimy bramkę na 3-3 .

Zaczynamy od środka piłka trafia pod pole karne gdzie jest M.Sękala która bardzo przytomnie oddaje piłkę do A.Mazurek a ta nie wiadomo jakim cudem w śród 6 obrońców umieszcza piłkę w długim rogu bramki i w ten sposób popularny Mazur strzela 4 bramkę dla naszej drużyny oraz swoją czwartą w tym spotkaniu i mamy 4-3!!!!!!!!!!!!!!!

W końcówce meczu przed szansą staje jeszcze Julia Myjak ale jej strzał minimalnie przechodzi obok bramki , w „57”minucie  rzut wolny wykonuję M.Sękala ale jej strzał trafia w poprzeczkę , dzięki dobrej grze naszej defensywy w końcówce spotkania gdzie występowały O.Mrozińska , N.Choińska oraz K.Szarko dowozimy przewagę do końca meczu i wygrywamy z drużyną Szczawna 4-3 mimo że do przerwy przegrywaliśmy 0-2

Świetny mecz zagrała Kapitan drużyny K.Szarko która świetnie przechwytywała piłki oraz próbował rozgrywać akcję tak jak wymaga od obrońców bocznych trener brawo i oby ta forma utrzymywała się jak najdłużej , no i klasa sama w sobie A.Mazurek na którą drużyna może liczyć zawsze w takich trudnych chwilach poprowadziła zespół do zwycięstwa !!!!!!!!!!!!!!!

Warto wspomnieć jeszcze o najmłodszej na boisku S.Pełechata , która wyrasta na bardzo świętną zawodniczkę oby dalej jej przygoda z piłką rozwijała się w takim stopniu jak do tej pory za co trzymamy mocno kciuki .

ALEKSANDRA MAZUREK 4 BRAMKI W TYM SPOTKANIU , W CIĘŻKIM MOMENCIE TKNĘŁĄ WIARĘ W NASZ ZESPÓŁ ŻE TEN MECZ MOŻNA ODMIENIĆ !!!!

KAMILA SZARKO ŚWIETNY MECZ BYŁĄ NA CAŁYM BOISKU OSKRZYDLAŁA AKCJĘ NASZEJ DRUŻYNY W OFENSYWIE I DAWAŁA JAKOŚĆ GRY W TYM MECZU

herb SP SZCZYT MŁODZICZKI BOGUSZÓW- GORCE Informacje o kadrze SP SZCZYT MŁODZICZKI BOGUSZÓW- GORCE

1. LIEDTKE JUDYTA  kontuzja 15" WÓJCIK NIKOLA
2. MROZIŃSKA OLIWIA
3. SZARKO KAMILA
4. CHOIŃSKA NATALIA  zmiana 40" WRONA MARTYNA
5. STARANOWICZ NATALIA  zmiana 40" ADAMSKA WERONIKA  (1 asysta)
6. KRAWIEC JUSTYNA   zmiana 30" RUDZKA AGNIESZKA
7. KRAWIEC JAGODA  zmiana 30" NOSAL WANDA
8. SĘKALA MARCELINA  (2 asysty)  zmiana 40" MYJAK JULIA  (1 asysta)
9. MAZUREK ALEKSANDRA bramka bramka bramka bramka  zmiana 50" PEŁECHATA SIMONA

herb SP SZCZYT MŁODZICZKI BOGUSZÓW- GORCE Prezentacja graficzna składu drużyny SP SZCZYT MŁODZICZKI BOGUSZÓW- GORCE

MAZUREK ALEKSANDRA
PEŁECHATA SIMONA
CHOIŃSKA NATALIA
WRONA MARTYNA
STARANOWICZ NATALIA
ADAMSKA WERONIKA
MROZIŃSKA OLIWIA
SZARKO KAMILA
KRAWIEC JUSTYNA
RUDZKA AGNIESZKA
KRAWIEC JAGODA
NOSAL WANDA
LIEDTKE JUDYTA
WÓJCIK NIKOLA
SĘKALA MARCELINA
MYJAK JULIA

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

NASI SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY: